Skip to content

Czym handlujemy?

Najlepszej jakości produkty

Prowadzimy hurtową sprzedaż mięsa, realizowaną na zamówienie, ściśle współpracując z ubojniami drobiu i wieprzowiny. Od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej zanotowaliśmy w naszych firmach wzrost sprzedaży elementów drobiowych, które szturmem podbiły kraje członkowskie UE oraz takie kraje jak Wietnam, Chiny, Singapur, Hong Kong, Ghana czy Benin. 

Jakość polskiego drobiu docenili także rozsmakowani w indykach i kurczakach Amerykanie. Oni również zgadzają się z opinią, że nasze produkty z uwagi na naturalny sposób hodowli, wysoką jakość i konkurencyjne ceny są jednymi z najlepszych na całym świecie.

Duże oczekiwania zobowiązują, dlatego zdecydowanie zabiegamy o potwierdzanie naszej rynkowej wiarygodności w związku z tym stworzyliśmy grupę kapitałową zajmującą się handlem krajowym
i międzynarodowym. Ponadto zajmujemy się opracowywaniem długofalowych strategii działania, poprzez badanie rynku i trendów, którym podlega branża. Wspomagamy naszych klientów poprzez fachowe doradztwo podparte naszym doświadczeniem, reklamę oraz szeroko rozumianą działalność komercyjną.

Wciąż rozwijamy naszą działalność rozszerzając ją o sprzedaż innych artykułów, takich jak mrożone warzywa i owoce.

Mamy nadzieję, że Państwa oczekiwania względem nas są wysokie – przynajmniej tak, jak poprzeczka zawieszona przez nas samych. Wierzymy, że dołączą Państwo do rzeszy naszych zadowolonych klientów.